Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Projektmenedzser – TR Consult Kft.

    2007 óta azon dolgozunk, hogy ügyfeleink számára a legmodernebb nemzetközi megoldásokat közvetítsük információmenedzsment területen. Munkatársaink számára szakmai fejlődésük érdekében rendszeres képzést és karrierlehetőséget biztosítunk, figyelünk a work-life balance-ra. Közösséget építünk, és mindent megteszünk, hogy kollégáink jól érezzék magukat. Minőségi jellemzőink a precíz mérnöki munka, ügyfélközpontúság, hatékonyság, kölcsönös bizalom, együttműködés és nyíltság.

Mi lenne mindebben a Te feladatod?

  • Nagyvállalati információbiztonsági projektek tervezése, menedzselése, koordinálása, összehangolása az alábbi területeken:
    • Hálózati- és határvédelmi megoldások bevezetése
    • Logmenedzsment megoldások bevezetése
    • Tevékenységfelügyeleti rendszerek bevezetése
    • Vállalati mobileszköz-védelmi rendszerek bevezetése
    • Sérülékenység vizsgálati és legal hack projektek végrehajtása
    • Kockázatmenedzsment és audit tevékenységek végrehajtása
    • Üzleti folyamatmenedzsment és üzletmenet-folytonossági projektek végrehajtása
    • Compliance projektek
  • A projektekkel kapcsolatos költségek, erőforrások, tervezése, elemzése, felülvizsgálata és folyamatos kontrollja,

Ha mindezzel rendelkezel...

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Számunkra előnyt jelent...

  • Informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki projektmenedzsment tapasztalat
  • Projektmenedzsment területen szerzett minősítés

akkor ezt ajánljuk Neked:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő mértékű, sávos cafeteria rendszer
  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő
  • Izgalmas, változatos, kreativitást igénylő projektek (közismert nagyvállalatokkal együttműködve)
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon/képzésen való részvétel lehetősége – kiemelten támogatjuk az innovációt
  • Fiatal, dinamikus csapat, közösségi élmények
  • Modern környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési információk:

Ha a fentiek alapján felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el nekünk a következő címre a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektmenedzser
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: TR Consult Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Nagyvállalati információbiztonsági projektek tervezése, menedzselése, koordinálása, összehangolása az alábbi területeken:Hálózati- és határvédelmi megoldások bevezetése Logmenedzsment megoldások bevezetése Tevékenységfelügyeleti rendszerek bevezetése Vállalati mobileszköz-védelmi rendszerek bevezetése Sérülékenység vizsgálati és legal hack projektek végrehajtása Kockázatmenedzsment és audit tevékenységek végrehajtása Üzleti folyamatmenedzsment és üzletmenet-folytonossági projektek végrehajtása Compliance projektekA projektekkel kapcsolatos költségek, erőforrások, tervezése, elemzése, felülvizsgálata és folyamatos kontrollja,
  • Elvárások: Minimum 3 éves szakmai tapasztalat Felsőfokú végzettség angol nyelvtudás (szóban és írásban is) B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: TR Consult Kft.>