Projekt és vezetési tanácsadásra szakosodott vállalkozásunk multinacionális partnerünknél működő projekt irodában (PMO) végzett munkára keresünk

Projektasszisztenst / Junior projektmenedzsert

Feladatok:

  • A projektmenedzserek munkájának támogatása
  • Kisebb projektek menedzselése
  • Projekt jelentések készítése, projekt adminisztráció kezelése
  • Projekttervek készítése és karbantartása
  • Projekt és munkaidő statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a projekt megvalósító szervezetekkel
  • Belső információáramlás gördülékennyé tétele

Elvárások:

  • Informatikai projektben vagy informatikai szervezetekben való részvétel előny
  • Felsőfokú végzettség, menedzsment szakirány
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Microsoft Project használati ismeret (munkaeszköz)
  • Microsoft Office ismerete
  • Angol nyelvtudás előny
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú foglakoztatás
  • Projektmenedzsment gyakorlati tapasztalat és továbblépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.