A SONEAS Vegyipari Kft. a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkezik. A magas minőség és a megbízhatóság miatt egyre több nagynevű, nagy múltú cég választ minket partneréül. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon!

Ha érdekli egy változatos, kihívásokkal teli munkakör, és fontosnak tartja a munkáltató megbízhatóságát, jelentkezzen hozzánk most, mert keressük új kollégánkat

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba

Főbb feladatok:

  • fejlesztési és gyártási projektek vezetése, irányítása
  • a projektek céljának és tevékenységeinek egyeztetése a vevővel és az ügyvezetővel
  • a projektek naprakész ismerete, haladásuk ellenőrzése, valamint a prioritások meghatározása a projekt csapat felé
  • a vevői elvárások, követelmények, visszajelzések közvetítése minden érintett terület felé
  • folyamatos kommunikáció a projekt csapattal
  • a projektben résztvevők munkájának támogatása
  • a fejlesztés és gyártás folyamatainak felügyelete és ellenőrzése
  • projektekkel kapcsolatos adatszolgáltatás a kontrolling felé
  • projekt megbeszélések vezetése, riportok készítése az ügyvezetés és a vevők részére
  • az eltérések, váratlan események kezelése, és ezekre javító intézkedések meghozatala
  • auditokon való részvétel

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • vegyész vagy vegyészmérnök oklevél
  • gyógyszerhatóanyag gyártásában szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Internet, PowerPoint)
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • legalább 3-5 év projektmenedzsment tapasztalat
  • precizitás a munkavégzésben
  • udvarias, együttműködő kommunikáció

Az interjú részben angol nyelven zajlik majd, így olyan pályázók jelentkezését várjuk, akiknek ez nem jelent gondot. Jelentkezni magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehetséges.*

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődésben lévő, stabil cég
  • Cafeteria rendszer
  • rendszeres teljesítményértékelés
  • összetartó, fiatalos csapat

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX., Illatos út

Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység, napi 8,5 órás munkaidő-beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Illatos út 33.

Jelentkezni magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tud a 'Jelentkezem' gombra kattintva a „MENEDZSER” jelige feltüntetésével.

*Kizárólag azokat a jelentkezéseket áll módunkban figyelembe venni, amelyek megfelelnek a fenti kritériumnak és magyar, illetve angol nyelvű önéletrajzot is tartalmaznak.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, az online / személyes beszélgetésre történő időpontegyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.