NSN Mérnöki Iroda Kft.

Projektmenedzser / projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése az alábbi szektorokban:
    • egyik fő profilunk vendéglátóipari egységek (franchise rendszer) átépíttetése és/vagy új megvalósítása (esetenként több milliárdos költségvetésű projektek)
    • hagyományos magasépítési projektek projektmenedzsmentje (iroda, üzem, szálloda, stb.)
    • mega projektek tervezési menedzsmentje, tervkoordináció
  • A kivitelezői szerződések határidőkön és költségkereteken belül tartásának ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatósággal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása/ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 -5 éves szakmai tapasztalat, fővállalkozói, generálkivitelezési projektekben
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki)
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vidéki helyszínre való lejárás (nem leköltözés)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

MV-É felelős műszaki vezetői és/vagy ME-É műszaki ellenőri képesítés
angol vagy német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1026 Budapest, Pasaréti út

Fényképes önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva.