slider-wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Az EB HUNGARY INVEST KFTwww.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon.

Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 12 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST –nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégánkat:

PROJEKTMENEDZSER, PROJEKTVEZETŐ – ÉPÍTŐIPAR

munkakörbe

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Feladatok:

  • Magasépítési projektek teljes körű menedzselése
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, hatósággal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrásszükségletek meghatározása
  • Szerződéses határidők betartása és betartatása
  • Előzetesen tervezett költségek tartása
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés
  • Alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásainak kiállítása

Elvárások:

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki)
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word, MS Project), vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

  • Országos szinten dolgozó cég keres különböző kivitelezésekre kollégákat. Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapesten zajlik.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz: referencia személy és fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el számunkra.

A motivációs levélben a következő kérdéseket válaszolja meg:

  1. Milyen eredményeket, teljesítményeket ért el az önéletrajzban megadott pozíciókban?
  2. Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben?
  3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?