100 Kilowatt Bioenergia Kft.

Projektmenedzser / Projekt támogató mérnök

Feladatok:

  • Részvétel megújuló projektek műszaki koncepciójának kidolgozásában, megvalósításában
  • Megoldási javaslatok kidolgozása a vállalatcsoport erőműveiben felmerülő problémák kezelésére
  • Erőművekben rejlő energiamegtakarítási lehetőségek, veszteségforrások feltárása, javaslattétel azok megvalósítására, döntéselőkészítő anyagok elkészítése
  • Alvállalkozók versenyeztetése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel és az alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Megbízható Word, Excel ismeretek
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és vállalod a telephelyek közti esetleges utazást
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, önállóság jellemez

Előny:

  • AutoCAD ismeretek
  • Angol, német nyelvismeret

Szükséges végzettség:

Felsőfokú villamosmérnöki, energetikai mérnöki, vagy gépészmérnöki végzettség

Szükséges tapasztalat:

Pályakezdő és tapasztalattal rendelkező jelöltek pályázatát is várjuk, mert több szabad pozíció is van.

Budapest, de vidéki projekthelyszínekre is járni kell heti rendszerességgel (Békés, Csongrád, Tolna megyék elsősorban)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés

  • Nem igényel tapasztalatot

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Békés, Csongrád, Tolna

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk bruttó bérigénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.