Releváns szakmai múlttal rendelkező, projektfejlesztéssel, pályázatírással, menedzsmenttel foglalkozó cégcsoport zalaegerszegi irodájába

Projektmenedzsert

keres 2021 májusi munkakezdéssel.

Feladatok:

  • Pályázatírás, projekt menedzsment és kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátása (költségvetés tervezés, időközi és záró elszámolások, szakmai beszámolók készítése)
  • Pályázati összefoglalók készítése és hírlevélben kiküldése, adatbázis kezelés, honlap frissítése, posztok készítése a közösségi média felületekre, új ügyfelek részére pályázati előminősítések elvégzése

Elvárások a pozíció kapcsán:

  • Felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pályázatírás, pályázatkezelés, projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi, bilaterális programok területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Szükséges képességek, készségek:

  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Innovatív feladatok
  • Stabil vállalat által nyújtott biztos háttér
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Cash management
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg, Levendula utca 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) és motivációs levelét 2021.04.30-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva.