Az Albacomp RI Rendszerintegrációs Kft. székesfehérvári központjába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Projektmenedzser (Pályázati menedzser)

Feladatok:

    • Pályázati rendszer nyomon követése, pályázati kiírások feldolgozása
    • Pályázatok összeállítása a szakmai területekkel együttműködve (vissza nem térítendő támogatások és/vagy kedvezményes hitelek igénybevételi lehetőségeinek kihasználására irányuló, gazdaság/vállalkozásfejlesztési projektek terén)
    • Nyertes projektek megvalósításának pályázati támogatása
      • Projekttevékenységek pályázati szempontú nyomon követése
      • Projekt résztevők közötti koordináció
      • Kifizetési kérelmek, elszámolások összeállítása
      • Teljeskörű pályázati adminisztráció megvalósítása (pl. támogatási szerződés megkötése, változásbejelentések, szerződésmódosítások kezelése, alátámasztó dokumentumok kezelése)
      • Kapcsolattartás a Közreműködő Szervezetekkel, Irányító Hatóságokkal
      • Esetleges helyszíni ellenőrzésekre való felkészülés és azokon való részvétel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • precizitás
  • jó konfliktustűrő- és kezelő képesség
  • rugalmasság

Előnyt jelent:

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • a pályázati rendszer, pályázati konstrukciók ismerete
  • kedvezményezetti / közreműködő szervezeti tapasztalatok
  • közbeszerzési ismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Szakmai önéletrajzát a munkakör és a bérigény megjelölésével várjuk.