Az OT INDUSTRIES - korábban OLAJTERV Csoport - komplex ipari megoldásokat nyújtó EPC fókuszú vállalatcsoport. Közel 1000 munkatársunkkal és több, mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk az EPC projektmegvalósítás (tervezés, beszerzés, kivitelezés).
Jelenleg a nagykanizsai OT INDUSTRIES – DKG Gépgyártó Zrt. számára keresünk

Projektmenedzser

munkatársat.

Feladatok:

  • Projektek (elsősorban gyártelepi és ritka esetekben helyszíni) ajánlati anyagainak összeállítása, szükséges szerződések elkészítése
  • Gyártási ütem és költség/árbevétel tervek készítése, előrehaladás nyomon követése és riportálása, eltérések elemzése és a szükséges beavatkozások megszervezése, költséggazdálkodás
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártáshoz kapcsolódó területekkel (beszerzés, tervezés)
  • Folyamatos vevői kapcsolattartás
  • Projektriportok és jelentések készítése a management részére
  • Részvétel az átadás-átvételi eljáráson

Elvárások:

  • Műszaki technikusi, vagy felsőfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Stressztűrő képesség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Rendszerszemlélet és proaktív gondolkodás
  • Számítógépes ismeretek (Excel-kiemelten, Office stb)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilit

Előny:

  • SAP ismeretek
  • MS Project ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Projektvezetésben szerzett releváns tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Nagykanizsa, illetve ritka esetekben magyarországi kivitelezési területek
  • Munkaidő:
  • Teljes munkaidős állás
  • Munkába állás kezdete:
  • Megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa