MVM Mobiliti Kft.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Projektmenedzser

Feladatok

  • Az elektromos töltők és a hozzá tartozó teljes infrastruktúra telepítését magába foglaló projektmunkák vezetése, nyomon követése, ütemezés összehangolása a kivitelezőkkel közösen, dokumentálás, valamint státusz riportok készítése;
  • Ajánlatkérés és az ajánlatkéréshez tartozó bejárások vezetése, szervezése;
  • Kivitelező cégekkel való kapcsolattartás;
  • Projektekhez kapcsolódó tevékenységek, mint pl. alkatrész, berendezés rendelése, logisztika;
  • Projekt költségek folyamatos monitorozása, dokumentálása, nyomon követése, egyeztetve pénzügyi, gazdasági területtel;
  • Megrendelőkkel és kivitelezőkkel a szerződések műszaki tartalmának véleményezése, kivitelezéshez kötődő szerződések tartalmának kialakítása, kezelése;
  • Saját projektjeihez kapcsolódó Capex és Opex nyomon követés együttműködve pénzügyi területtel;
  • Projektekhez kapcsolódó számlázási igényeknek megfelelő dokumentációk begyűjtése, nyilvántartása;
  • Az elosztó társaságokkal (DSO) való szoros együttműködés.

Amit kérünk

  • felsőfokú villamos és/vagy gépészmérnöki végzettség,
  • projektvezetésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete,
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • nyitottság,
  • önálló munkavégzés,
  • megoldás orientált szemléletmód,
  • céltudatos személyiség.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest