Kik vagyunk mi?

Fő profilunk az ingatlanfejlesztések mellett a geotermikus energiaforrások fejlesztése. Meghatározó szereplők vagyunk a magyar környezetbarát ingatlanfejlesztések és beruházások piacán.

Évek óta projektekkel foglalkozol és a kivitelezés sem idegen számodra? Akkor itt a helyed Nálunk!

Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, olvass tovább és meglátod miről is van szó!

Projektmenedzser (műszaki terület)

kollégát keresünk csapatunkba

Amik a feladataid lesznek:

  • EU-s és hazai finanszírozású projektek műszaki előkészítése és megvalósulásuk koordinálása, biztosítása
  • teljes körű kivitelezési projektmenedzsment felelősségteljes és eredményes ellátása
  • projekt műszaki és pénzügyi terv és keretek felállításában aktív részvétel,
  • projekt dokumentáció kezelése, koordinálása, határidőre történő elkészítése
  • helyszíni kivitelezési munkák irányítása, koordinálása
  • elektronikus építési napló vezetése
  • tervek ellenőrzése, anyagszükséglet meghatározása, anyagbeszerzés
  • alvállalkozók felkutatása, árajánlatok bekérése, szerződéskötés koordinálása
  • projekt operatív koordinálása, információk és feladatok megfelelő elosztása, elvégzésük koordinálása, folyamatos riportálás szóban és írásban a vezetőség felé
  • projekt döntéselőkészítő anyagok elkészítése/elkészülésük koordinálása
  • feladatok terv szerinti, határidőre történő lebonyolításának biztosítása
  • aktív részvétel a beruházások pénzügyi tervezésében, operatív előkészítésében és megvalósításában
  • projekt kivitelezésének elemzése, az eredményesség és hatékonyság folyamatos javítása
  • riportok készítése a vezetőség felé a projekt mérföldköveiről, feladatokról, készültségi fokáról
  • projekt kockázat-előrejelzés és megfelelő kezelésük
  • projektmenedzsment folyamatok/működés proaktív fejlesztése, megoldási javaslatok kidolgozása

Amit várunk Tőled:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építész, építőmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser, stb.)
  • legalább 3 -5 év versenyszférában szerzett releváns gyakorlat
  • erős projektmenedzseri tapasztalat, rutin, önálló és proaktív feladatvégzés
  • pályázatok terén szerzett gyakorlat
  • projekt szemlélet/affinitás
  • rendszerszemléletű, logikus gondolkodás
  • kiváló problémamegoldó, kommunikációs és szervező készség
  • képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és határidő betart(at)ására
  • határozott, magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • magas fokú MS-Office ismeretek
  • mobilitás és rugalmasság, terhelhetőség, felelősségvállalás
  • precizitás, megbízhatóság, lojalitás

Előnynek számít, ha van:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • műszaki ellenőri jogosultság
  • tervezői jogosultság
  • közbeszerzési ismeretek
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon
  • ingyen kávé, tea, vízautomata, üdítő
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • kellemes, igényes munkakörnyezet
  • könnyen megközelíthető iroda
  • dinamikus, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • korrekt cégvezetés
  • kihívást jelentő feladatkör
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Hungária körút 83.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.