A Körös-Maros Biofarm Kft.

keres kutatási tapasztalattal rendelkező

PROJEKTMENEDZSERT

Feladatok:

  • műszaki- és kutatás-fejlesztési projektek tervezése, koordinálása és végrehajtása
  • kapcsolattartás szállítókkal, szolgáltatókkal, ajánlatkérések, szerződések, teljesítésigazolások készítése, vitás ügyek kezelése
  • kapcsolattartás a támogató és közreműködő szervezetek munkatársaival, engedélyező hatóságokkal.
  • kapcsolattartás közbeszerzőkkel, beszerzési specifikációk összeállítása
  • projektdokumentációk összeállítása
  • szakmai és pénzügyi jelentések (kifizetési kérelmek) készítése, kutatási dokumentációk készítése
  • projektek utógondozása
  • projektekhez kapcsolódó tájékoztatási és nyilvánossági feladatok, marketing- és PR akciók teljesítése
  • közreműködés termékfejlesztésekben.

Elvárások:

  • közgazdász, gazdasági agrármérnök, műszaki menedzser vagy építőmérnök végzettség.
  • többéves projektkezelési tapasztalat
  • elektronikus pályázatkezelő rendszerek átfogó ismerete
  • önálló munkavégzés és új rendszerek használatának önálló elsajátítása
  • a projektkezelési feladatok sajátosságainak megfelelő rugalmas munkaidő és munkarend vállalása
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • angol nyelvismeret

Előny:

  • többéves gyakorlat mezőgazdasági, kutatási-fejlesztési illetve non-profit projektek megvalósításában
  • kapcsolatrendszer szállítókkal, engedélyező hatósággal.
  • tapasztalat konzorciális jellegű projektekben

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, változatos kutatási munka
  • kapcsolatépítés
  • korrekt jövedelemi csomag

Munkaidő:

  • Heti 40 óra rugalmas munkaidőben

Fizetés:

  • Megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyula

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 20.

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk, Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni 2019 augusztus 20-ig.