Projektmenedzser

Egyedi termékeket gyártani 4 termékcsoportban a vizuális kommunikáció és reklámeszközgyártás piacán megköveteli tőlünk, hogy nagy hangsúlyt fektessünk a nemzetközi trendekre és folyamatosan képesek legyünk a megújulásra, az innovációra.

28 éves múltunk biztosítja mindehhez a stablilitást és a szakértelmet.

Kereskedelmi vonalon nagyon összetartó, erős szakmaiságra építő projektmenedzsment csapatunkba keresünk egy energikus, nyitott és tanulni vágyó kollégát az alábbi munkakörbe

Mit jelent nálunk ez a pozíció?

  • kiemelt hazai és nemzetközi ügyfélkörünkkel való együttműködést
  • olyan párhuzamosan futó projekteket, melyek technológiai megoldásaiban és átfutási idejében megjelenő kihívások folyamatos fejlődésre sarkallnak Téged
  • a saját műszaki és nyomdaipari gyártásunk összehangolását alvállalkozóink munkájával
  • fejlesztési projektekben való részvételt
  • árkalkulációk készítését, tendereken való részvételt
  • ügyfeleinkkel való magabiztos kommunikációt jellemzően német/angol nyelvterületen
  • nyitottságot, csapatjátékot
  • kihelyezések, helyszíni szerelések, telepítések koordinációját, akár személyesen, külföldön is
  • önálló felelős döntéshozatalt a csapat és a cég érdekeit szem előtt tartva

RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:

  • műszaki végzettséggel, vagy erős műszaki érdeklődéssel rendelkezel
  • magabiztosan kezeled az Office-t, különösen az Excel programot
  • gyakorlatot szereztél projektmenedzsment területen, képes vagy összehangolni és kézben tartani a projektfolyamatot
  • érdekel, hogy mi történik a 7000 nm-es műszaki és csúcstechnológiás nyomdaipari gyártásunkban
  • magabiztosan kommunikálsz németül vagy angolul
  • nem félsz dönteni és jól irányítod az ügyfelet
  • jó az időmenedzsmented
  • könnyen teremtesz kapcsolatot, magabiztos vagy és jól kommunikálsz a gyártásban dolgozó kollégáinkkal ugyanúgy, mint Ügyfeleinkkel
  • nem félsz hibázni és abból tanulni

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • folyamat fúkuszú a gondolkodásod
  • van árképzésben szerzett tapasztalatod
  • a precizitás az egyik legfőbb erényed
  • van műszaki gyártásban szerzett tapasztalatod
  • ismersz tervező szoftvereket
  • komplexen tudsz gondolkodni, gyorsan átlátsz egy folyamatot és nem félsz dönteni sem
  • pozitív vagy, nem a problémákra, hanem azok megoldására koncentrálsz
  • a számok a barátaid

Azzal tudunk hozzájárulni, hogy jól érezd magad nálunk, hogy:

  • lapos szervezetben dolgozunk
  • mindig igyekszünk logikus folyamat mentén integrálni Téged szakmailag és szervezetileg egyaránt
  • hagyunk önállóan dönteni és szakmailag kibontakozni
  • fontos nekünk az a tudás, amit Te tudsz behozni hozzánk
  • felelősségteljes projekteket adunk Neked
  • európai színvonalú munkakörnyezetet biztosítunk mindehhez
  • bevonunk a változásokba szervezeti szinten is
  • stabil hátteret, hosszú távra tervezett pozíciót biztosítunk a számodra

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Táblás utca 36.

Ha szimpatikus számodra a leírás, várjuk a jelentkezésed fényképes önéletrajzzal. Ha motivációs levelet is írnál, akkor az legyen inkább kötetlen és koncentrál benne az általunk leírtakra!