MSB Zrt.

Projektmenedzser

Az MSB Zrt. a fejlesztési tanácsadó piac meghatározó szereplője, amely bizalmon alapuló és hosszú távra szóló együttműködésre épít; biztos szaktudáson nyugvó, magas minőségű, értékteremtő munkát végez; ahol a csapattagok képesek a folyamatos fejlődésre, a külső környezet változásaihoz való alkalmazkodásra, a felelősségvállalásra és a partnerség elveire építő munkavégzésre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fejlesztési projektek előkészítése, pályázatírás, tanulmányok készítése
  • Projektek lebonyolításának szakértői támogatása, projektirányítás és szervezés, általános menedzsment feladatok ellátása
  • Tanácsadói feladatok ellátása, ügyfélmenedzsment

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdász diploma előnyt jelent)
  • Legalább 1 éves releváns piaci szakmai tapasztalat (Európai Uniós pályázatírói, tanulmány/üzleti terv készítői, projektmenedzsment tapasztalat)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Logikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, rendszerszemlélet
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, döntési képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás és nyelvhasználat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkaidő heti 40 óra (teljes munkaidő)
  • Kezdés megbeszélés szerint
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkavégzés helye: 7621 Pécs, Megye utca 7/1.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7621 Pécs, Megye utca

Várjuk fényképes önéletrajzát (referencialistával: eddig kezelt pályázattípusok, projektek, projektmenedzsment feladatok felsorolásával) ÉS motivációs levelét 2021.04.22-ig beérkezőleg.