Build It Mérnökiroda Kft.
  • SMART DESIGN
    A BUILD IT-et 2015-ben alapítottuk, a kezdetektől fogva az a célunk, hogy munkáink során komplett szolgáltatást tudjunk nyújtani a kezdeti ötleteléstől kezdve a kulcsrakész állapotig.
    Tudjuk, hogy egy épület kivitelezése sokszor bonyolult és sok szempontból bürokratikus folyamat, de mi ezekben otthonosan mozgunk, generál kivitelezői csapatunk készen áll mind a kivitelezői, mind pedig a tervezői feladatokra.
    Csak a legprofibb partnerekkel dolgozunk együtt, mert számunkra fontos a BUILD IT minőség 100%-os megtartása.

    BUILD SOLUTION
    Eddigi munkáink alapvetően a műemléki szektorhoz köthetőek, így az ott felhalmozott tudás és tapasztalat kimondatta azt a célt velünk, hogy Magyarország műemlék kivitelezői szektorának megkerülhetetlen vállalkozása legyünk.
    Műemlékek mellett természetesen vannak más jellegű kivitelezési projektjeink is, így aki mer álmodni valami újat, azzal szívesen álmodunk együtt és valósítjuk meg elképzelését.
    Folyamatosan nyomon követjük a legfrissebb építőipari fejlesztéseket, hogy projektjeink során a legkorszerűbb megoldásokat vonultassuk fel.
    Kimondjuk, hogy egy építkezési projektben a költség mindig fontos tényező, így mindig törekszünk a lehető legjobb ár-érték arányú megoldásokat megtalálni. Ennek megfelelően cégünk létrehozta a szerelt homlokzat- és falburkolati üzletágat, mely a legmodernebb száraz technológiájú kül-és beltéri szerelt burkolatok ( HPL, fa, szálcement, alumínium kompozit, kerámia ) szakkivitelezésével és kereskedelmével kínál innovatív megoldásokat.

  • Bővülő csapatunkba

    Projektmenedzser / Mérnök értékesítő – szerelt homlokzatburkolatok

    munkatársat keresünk.

    Jelentkezem gombra nyomva, magyar nyelvű önéletrajzot küldje meg számunkra.

    Főbb feladatok, munkák:

      • meglévő partnereinkkel való aktív kapcsolattartás
      • új partnerek és projektek felkutatása
      • viszonteladói hálózat fejlesztése
      • építész támogatás , látogatás
      • a cég termékeinek bemutatása, szakmai segítségnyújtás megrendelők, építészek számára
      • tárgyalások szervezése és lebonyolítása
      • árajánlatok készítésében való közreműködés, feladatok napi szintű adminisztrálása
      • a cég képviselete szakkiállításokon

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább középfokú faipari/építőipari végzettség
      • értékesítés területén szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat
      • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
      • ügyfélorientált gondolkodásmód, proaktív hozzáállás
      • megbízhatóság, önálló munkavégzésre és együttműködésre képesség
      • felhasználói szintű MS Office ismeretek
      • „B” kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • felsőfokú építőipari /faipari végzettség
      • építőipari/ faipari kereskedelemben szerzett tapasztalat
      • német és/vagy angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + prémium rendszer)
      • karrier lehetőség
      • dinamikusan növekvő vállalkozás
      • fiatal, dinamikus csapat
      • céges autó, laptop, mobiltelefon
      • szakmai képzések
      • kihívásokkal teli feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
      • biztonságos munkakörnyezet
      • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Ingatlan- építőipari értékesítés
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Mérnök
    • Faipari mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye