Létesítményüzemeltetési területen meghatározó szerepet betöltő részvénytársaság keres debreceni csapatába új munkatársat egy „A” kategóriás irodaház üzemeltetési feladatainak irányítására

projektmenedzser

munkakörbe.

Elvárások:

  • Legalább középfokú gépész- vagy villamosipari végzettség.
  • Minimum 3 év létesítmény üzemeltetés-, karbantartás-, vagy építőipari kivitelezés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • Műszaki szemlélet, műszaki irányításban való jártasság
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, gyors problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó „A” kategóriás irodaház folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének felelős irányítása.
  • Megrendelővel való kapcsolattartás
  • Beosztott munkatársak irányítása, szakmai felügyelete
  • Alvállalkozók versenyeztetése, munkájuk szervezése és ellenőrzése
  • üzemeltetési feladatok tervezése, irányítása
  • Eseti munkák megszervezése, irányítása, ügyeleti rendszer szervezése és felügyelete
  • Energiamenedzsment
  • Pályázati anyagok összeállítása, árajánlatok készítése

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan épületgépész-, villamos-, vagy létesítménymérnök)
  • Jó szervező és irányító készség
  • Energetikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen