SZTAKI
  • A SZTAKI nemzetközileg és hazailag is elismert kutatóintézet, élen jár a hazai innováció és kutatás-fejlesztés területén. Többféle karrierlehetőséget és hosszú távú perspektívát nyújt kutatóknak és fejlesztőknek egyaránt. Innovatív projektekben változatos feladatok várják a leendő munkatársakat. Informatikai, mérnöki kutatás-fejlesztési területekre, folyamatosan bővülő európai és hazai kutatási projektekbe várjuk a jelentkezőket.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    PROJEKTMENEDZSER

    Főbb feladatok, munkák:

      • Projekt(ek) irányítása, koordinálása, operatív működtetése, projekt(ek) vezetése.
      • A projekt(ek) végrehajtásához szükséges szakmai-, pénzügyi koordinációs és adminisztratív feladatok ellátása a vonatkozó előírások, szerződések, jogszabályok és útmutatók előírásainak figyelembevételével.
      • A projekt(ek) megvalósításával összefüggő dokumentumok ellenőrzése, pályázati kiírásban és támogatási szerződésben meghatározott kritériumok szerinti összeállítása, megfelelőségének vizsgálata.
      • A projekt(ek)et érintő külső ellenőrzések koordinálása, a határidők betartásának és a kimenő dokumentumok tartalmának figyelemmel kísérése.
      • Projekt(ek) előrehaladási jelentések, kifizetési kérelmek megfelelő tartalmú elkészítése, összeállításnak koordinálása, ellenőrzése.
      • Egyéb, a projekt(ek) végrehajtásához kapcsolódó jelentések, adatszolgáltatási tevékenységek ellátása, szakmai összeállítása, koordinálása.
      • Projekt(ek) mindenkori helyzetének, státuszának felügyelete. Napi kommunikáció a projekt(ek)ben résztvevő munkatársakkal.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Közgazdasági vagy menedzsment szakirányú felsőfokú végzettség
      • Minimum 1-3 éves, EU vagy EGT által társfinanszírozott projekt megvalósításában szerzett tapasztalat.
      • Projektmegvalósításban szerzett szakmai tapasztalat,
      • Magas szintű MS Office ismeret (irodai alkalmazások),
      • Angol és/vagy német nyelv legalább középfokú ismerete,
      • Magyar állampolgárság,
      • Büntetlen előélet.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Költségviselési szervnél, közigazgatásban szerzett tapasztalatállamigazgatási ismeretek
      • Pályázati rendszerek (pl. EPTK) felhasználói szintű ismerete
      • Határozott fellépés, mely kiváló kommunikációs képességgel párosul, agilitás, felelősségteljes munkavégzés, önállóságra való igény.

    Amit kínálunk:

      • hazai és nemzetközi projektekben való részvétel,
      • szakmai fejlődési lehetőség,
      • jó hangulatú, támogató csapat, nemzetközi referenciákkal
      • modern munkaeszközök és irodai infrastruktúra.
      • stabil, perspektivikus munkahely
      • Megállapodás szerinti versenyképes fizetés
      • jól megközelíthető munkahely a XI. kerületben
      • változatos sportolási és rekreációs lehetőségek

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Pályázatírás
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1111 Budapest, Kende utca 13-17.

    A jelentkezem gombra kattintás után csatolja a pályázati anyagát:
    • Fényképes, részletes önéletrajz, a munkatapasztalat részletezésével
    • Motivációs levél, a bruttó fizetési igény megjelölésével
    • A végzettséget igazoló iratok másolata, külföldön szerzett oklevél esetén az oklevél honosításról szóló határozat
    • Nyilatkozat arról, hogy a felvételi bizottság megismerheti a pályázatban közölt adatokat