Projektmenedzser

Otthonosan mozogsz az építészet világában? Érdekel a készház technológia? Esetleg tapasztalatod is van benne? Úgy gondolod az a személy vagy, aki szakmai tudásával képes tényleges eredmények elérésére? Jól kezeled a kihívásokat? Precíz, munkádra igényes ember vagy? Felelősségteljes hozzáállással rendelkezel?

Egy jobb világot építünk! Légy részese ennek! Csatlakozz hozzánk!

A Polgáron található Berger Házak Zrt. egy új generációs szereplő a készházgyártás és kivitelezés piacán. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Új készház technológiákat ismersz meg
  • Szakmailag kihívást jelentő projektekben vehetsz részt
  • Sikeres pályafutás, ha magad is sikeres akarsz lenni
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Építés helyszínének megismeréséhez kiutazás a cég irodájából
  • Projektjeinket nyomon követheted egészen az ötlettől a megvalósulásig
  • Munkavégzésre alkalmas számítástechnikai eszközök
  • Lojális vezetőség
  • Kreativitásodat nyitottan fogadó közösség
  • Dinamikus, jókedvű, összedolgozó csapat
  • Közös ebéd és kávézás a munkatársakkal
  • Céges rendezvények
  • Családbarát munkahely
  • Munkahelyi környezetünk modern és zöldövezeti
  • Autópálya melletti üzemünk könnyedén megközelíthető

Ha az alábbiak igazak rád, Te vagy az emberünk:

  • Középfokú végzettség (műszaki vagy építőipari)
  • Műszaki ismeretek
  • Erős szakmai felkészültség és min. 3 éves építési koordinációban, valamint projekt vezetésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség,
  • Felelősségtudat
  • Hatékony problémamegoldás
  • Ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás,
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Milyen feladatok megoldásában számítunk rád?

  • Kivitelezési projektek előkészítése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a szerződött ügyfelekkel, ügyfél koordináció
  • Ügyfél igényekből műszaki specifikáció készítése, koordinációja
  • A szervezeten belüli projekt csapat és a projekten dolgozó alvállalkozók és beszállítók munkájának koordinálása, összehangolása,
  • Ütemterv készítése, követése, A kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • Általános építés koordinációs feladatok ellátás
  • A Projekthez kapcsolódó átfogó minőségbiztosítás kezelése
  • A Projekt átfogó pénzügyi koordinációja, budget follow-up kezelése, Pót / elmaradó munkák azonosítása, Megrendelővel való egyeztetése és adminisztrációja
  • Kapcsolattartás az illeszkedő szervezetekkel
  • Műszaki problémák kezelése

Ami nem elvárás, de örülünk neki:

  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség
  • Készház vagy könnyűszerkezetes ház értékesítési és projekt menedzsment tapasztalat
  • Innovatív a gondolkodás
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park – modern irodai környezet
  • Szükség esetén helyszíni bejárás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Polgár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.