A Greentechnic Hungary Kft napelemes beruházásokkal kereskedelmi célú erőművek projektfejlesztésével, építésével valamint háztartási méretű napelemes kiserőművek telepítésével foglalkozik 2010 óta.

Bővebb információt a cégismertetőben talál a cég honlapján.

Projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

    • Háztartási méretű és ipari napelemes kiserőművek helyszíni felmérése,
    • projekt előkészítése, villamos tervezők részére,
    • ajánlatadás és kapcsolattartás ügyfelekkel, szakági tervezőkkel, alvállalkozókkal
    • számlázás és rendelések kezelése
    • projekt koordinálás, kivitelezési és logisztikai feladatok szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettség
    • villamosipari ismeretek,
    • napelemes kivitelezés, beruházás területén szerzett szakmai gyakorlat
    • B kategóriás gépkocsivezető jogosítvány és vezetési gyakorlat
    • munkabírás, és célorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • felsőfokú végzettség
    • villamosipari ismeretek
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • tárgyalóképes szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • változatos, érdekes munka, kulturált munkakörülmények
    • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
    • biztos stabil cégháttér, piacvezető vállalatnál
    • gépkocsi használat, mobiltelefon, laptop
    • rugalmas munkaidő és home office munkavégzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1214 Budapest, Plútó utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

  • Fényképes rövid önéletrajz, nettó jövedelemigény megjelőlésével
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatát