• COVENTRY HOUSE KFT.

    A Coventry House idén 31 éve alakult. Mára elsősorban felnőttképzéssel, felnőttképzési pályázati projektek megvalósításával foglalkozunk az egész ország területén. Jó hangulatú, jelenleg 14 fős csapatunkba keresünk új munkatársat.

  • Projektmenedzser (képzésszervezés)

    Feladatok:

      • kapcsolattartás középiskolákkal és nyelvtanulókkal
      • pályázat keretén belül megvalósuló idegen nyelvi képzések megszervezése
      • elnyert pályázatok adminisztrációs követelményeinek betartása, a megfelelő dokumentumok precíz elkészítése
      • oktatók által elkészített dokumentációk ellenőrzése
      • adatlapok webes felületen történő kezelése
      • dokumentumok leadási határidejének figyelése, betartása
      • képzések adatainak kezelése

    Elvárások:

      • főiskolai vagy egyetemi diploma
      • MS Office (Word, Excel) alapfokú ismerete
      • erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
      • önálló, felelősségteljes munkavégzés
      • csapatmunkára való képesség
      • precizitás, határidők betartása
      • pozitív életszemlélet
      • legalább 2 év munkatapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • "B" kategóriás jogosítvány előny, de nem elvárás

    Amit kínálunk:

      • azonnali munkakezdés
      • ingyenes nyelvi képzés
      • jó hangulatú csapatmunka
      • változatos feladatok
      • lehetőség saját projektek, fejlesztési ötletek megvalósítására
      • versenyképes fizetés
      • határozatlan idejű munkaszerződés, stabil, hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Oktatásszervező
    • Üzleti támogató központok
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, Budai utca 1.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát magyar nyelven.