Projekt és vezetési tanácsadásra szakosodott vállalkozásunk multinacionális partnerünknél Project Management Office-ban végzett munkára keresünk

Projektmenedzsert

Feladatok:

  • Projekt portfolió menedzselése, jellemzően több kisebb projekt
  • IT projektek menedzselése komplex szervezeti háttérrel
  • Kapcsolattartás a projekt megvalósító szervezetekkel, beszállítókkal valamint alvállalkozókkal, projekt kommunikáció biztosítása
  • Monitoring jelentések készítése
  • Projektek terjedelmének definiálása, leszállítandók menedzsmentje
  • Projekt ütemtervének elkészítése, nyomon követése
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Projekt kockázatok feltárása, kezelésükre javaslatok készítése
  • Projekt szervezet felállítása, rendszeres egyeztetés az érintett területekkel, projekt tagokkal, projekt adminisztráció
  • Határidőre történő szállítások biztosítása az elvárt minőségben
  • Konfliktusmegoldás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • 5+ éves projektvezetési tapasztalat nagy és közepes szervezetekben
  • Vezetői készségek
  • Logikus és strukturált gondolkodás
  • Projektvezetési módszertanok ismerete
  • Üzleti rendszer bevezetési tapasztalat
  • Kellő élettapasztalat és emberismeret személyes konfliktusok kezelésére
  • Jó kommunikációs, „diplomáciai” érzék,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Eszkalációk hatékony kezelése
  • SAP projektekben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú foglakoztatás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest