2019-ben a vezetési tanácsadó cégek közt első helyezést értünk el a Budapest Business Journal által összeállított vállalati rangsorban. A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, vezető szereplőjeként legfőbb ambíciónk, hogy megvalósítási szolgáltatásainkkal az adatmenedzsment piac meghatározó szereplőjévé váljunk.

Eddigi működésünk során 150 ügyfélnél, közel 1500 projektben bizonyítottunk, különböző vezetési tanácsadási vagy informatikai szakértő partnerként. Sikereink alapja a dinamikus, proaktív és elkötelezett szakember gárda, valamint a szilárd emberi értékekre épülő, jó hangulatú csapatunk.

Partnereink belénk vetett bizalma és a prémium szolgáltatásaink iránt megnövekedett igény indokolttá teszi csapatunk alvállalkozókkal történő bővítését. Ha szeretnél egy profi és támogató csapat tagja lenni, és magadra ismersz a következő leírásban jelentkezz:

Projektmenedzser

(alvállalkozó)

Feladatok:

  • közép és hosszú távú projektek teljeskörű szakmai és adminisztratív vezetése,
  • a projekt teljes körű adminisztratív projektvezetése,
  • projekt eredmények szállítása, projektterv szerint feladatok végrehajtása,
  • folyamatos együttműködés az ügyféllel és a projekt érdekelt feleivel,
  • a projekt teljes körű képviselete az ügyfél felé írásban és szóban,
  • minden projekt fázisban a projekt előrehaladásához szükséges ügyfél és szállító oldali feltétel biztosítása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki/informatikai vagy közgazdasági végzettség,
  • 3-5 év releváns fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat,
  • nagyvállalati környezetben szerzett, közepes és nagy projekt méretű projekt menedzsment tapasztalat,
  • analitikus gondolkodásmód és ügyfélközpontúság,
  • konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek,
  • jó problémamegoldó képesség és kiváló kommunikációs készség,
  • önálló, határozott, terhelhető személyiség,
  • magas energiaszint,
  • megbízható, csapatjátékos attitűd,
  • számlaképesség.

Előny:

  • informatikai és/vagy távközlési szoftver és hardver architektúrák ismerete,
  • telekommunikációs vállatoknál projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • közigazgatási és EU-s projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • projektvezetési képesítések (pl.: PMP, PRINCE2).

Alapértelmezetten Budapest, de ez változhat ügyfeleink igényei szerint.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.