Innovatív biztosítási alkusz cégünk határozott, dinamikus

Projektmenedzser

munkatársat keres

Feladatok:

  • IT projektek tervezése, menedzselése
  • együttműködés a feladatkörben érintett külső szolgáltatókkal és belső munkatársakkal
  • a projektteam munkájának irányítása, összehangolása
  • vezetői döntések előkészítése, támogatása

Elvárások:

  • párhuzamosan futó feladatok nyomon követése és priorizálási képesség
  • önálló, határozott személyiség
  • proaktivitás, konfliktuskezelés, megbízhatóság
  • csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség
  • kiváló problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • projektmenedzsment tapasztalat
  • informatikai végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, önállóság, felelősség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör és csapat
  • véleményekre, javaslatokra nyitott vezetőség
  • stabil céges háttér
  • modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.