INTEGRA CONSULTING Zrt.

Projektmenedzser

Feladatok:

    A munkatárstól elvárás a team tagjaként és önállóan is megbízható, gyors, pontos munkavégzés a megfelelő szakmai ismeretek, a már bevezetett minőségbiztosítási és adminisztrációs folyamatok, követelmények megismerése után.

    Projektmenedzsmenti feladatok végzése, és a hozzá kapcsolódó adminisztráció vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - precíz, alapos munkavégzés

    - kreatív problémamegoldó képesség és kezdeményező készség,

    - logikus gondolkodásmód

    - önálló és csapatmunkára egyaránt alkalmasság

    - kapcsolatteremtő, kommunikatív készség

    - pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - építész -, építő mérnöki vagy műszaki mérnöki vagy ezeknek megfelelő középfokú szakmai végzettség

    - építés kivitelezési területen szerzett tapasztalat

    - projektmenedzsment feladatok - projekt adminisztrációs kötelezettségek- ismerete

    - ötletgazdag, innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

    - versenyképes jövedelem

    - szakmai fejlődési lehetőség

    - igényes munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Magyar nyelvű önéletrajz.