A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 30 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő gyenge áramú hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk.

Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén. Az innovációs díjakkal jutalmazott rendszereink országosan üzemelnek.

A munkatárs, akit keresünk

PROJEKTMENEDZSER (IT/MŰSZAKI)

Cégünk által alkotott komplex rendszerek fejlesztésének és telepítésének projekt koordinációja.

Feladatok:

  • Cégen belüli és külső ügyfélhez kapcsolódó projektek tejes körű vezetése.
  • Az értékesítési folyamatban való aktív részvétel, pre-sales és ajánlatadás támogatása, teljes projektfelügyelet, vevői és alvállalkozói kapcsolattartás, riportok és jelentések készítése.
  • A külső és belső igények vállalaton belüli szervezése, koordinálása, maximális vevői elégedettség és a határidők tartása mellett.
  • Projekthez kapcsolódó új beszerzési források/partnerek felkutatása, gyártás és minőségfelügyelet ellenőrzése.
  • Projektterv készítés és aktualizálás, együttműködésben az érintett csoportokkal, fejlesztési és gyártási kapacitástervezés.Projektek során az új piaci és fejlesztési lehetőségek, tapasztaltok és visszajelzések gyűjtése és visszacsatolása.
  • Országos projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai vagy mérnök-közgazdász végzettség
  • Projekt vezetői területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Klasszikus és agilis projektmódszertanok ismerete
  • Ügyfélorientált és innovatív gondolkodásmód
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, jó szervezési és tervezési készség
  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, pro-aktivitás, fejlődni akarás,
  • Határidők maximális betartása
  • Hatékony munkavégzés, rugalmasság
  • MS Office magasfokú ismerete, napi szintű profi MS Excel használat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • „B” típusú jogosítvány, rendszeres belföldi és esetenként külföldi utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Projekt vezetői területen szerzett minimum 5+ éves szakmai tapasztalat
  • Projektvezetési, szoftver és hardver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • PMP certifikáció megléte
  • Szoftver- és vagy hardverfejlesztésekben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha fontos számodra a szakmai kihívás, az önálló fejlesztői szabadság, érdekes és hosszú távú feladatokra vágysz, szeretnél Pécsen, egy mediterrán, egyetemi városban dolgozni és felkeltettük az érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod a "jelentkezem" gombon keresztül.