A Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság

a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83.§ (1) bekezdés alapján
pályázatot hirdet

a Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság

Projektmenedzser (határozott idejű)

munkakör betöltésére

Feladatok:

    Hazai és Európai Uniós projektekkel kapcsolatos ügyintézés, különösen:
  • A projektek működtetéséhez szükséges adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása, a projektek előrehaladásának elősegítése
  • A projekttevékenységek megvalósítását végzők munkájának menedzselése
  • A projektekkel kapcsolatban a beszerzési eljárások előkészítése és lefolytatása, valamint közreműködés a közbeszerzési eljárások szakmai előkészítésében
  • Kapcsolattartás az Irányító Hatósággal, közreműködő partnerekkel, szervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi és/vagy gazdasági végzettség
  • Közigazgatásban jártasság (legalább 1-3 év szakmai tapasztalat)
  • MS Office (irodai alkalmazások) haladó szintű ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Projektmenedzseri képesítés
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Jó kommunikációs képesség, kudarctűrő képesség, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
Illetmény és juttatások:

    A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXXV. törvény rendelkezései az irányadók.

Egyéb juttatások:

  • Cafeteria juttatás
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyermeknevelési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Milyen dokumentumokat vár el:

- A pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
- 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
- végzettséget és képzettséget igazoló iratokat másolata
- hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez

A pályázat benyújtásának határideje: 2019.október 05.

Munkakör betölthetőségének időpontja: 2019. október 13.