Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szívesen foglalkozol projektvezetéssel, akár IT, akár üzleti területen? Ügyesen koordinálsz projekttagokat, és jól kommunikálsz bárkivel. Akkor Téged keresünk!
A Fundamenta-Lakáskassza Zrt.

PROJEKTMENEDZSER

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladata:

  • projektek vezetése: részletes projekttervezés, projektütemezés, határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • projekttagok koordinálása, erőforrástervezés
  • projekt kommunikációs tevékenység ellátása
  • támogató informatikai rendszerek (front end és back office) továbbfejlesztésének menedzselése
  • kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, változások kezelése

Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki:

  • 2-5 év gyakorlatot szerzett projektvezetésben
  • felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettséggel rendelkezik
  • projektmenedzsmentben jártas
  • MS Project-et magabiztosan használja
  • IT és/vagy üzleti projektek koordinálásban szerzett tapasztalatot
  • kiváló problémamegoldó képességű, proaktÍv
  • rendszer- és stratégiai szemléletmóddal bír
  • határozott fellépésű és jó döntéshozatali képességű
  • nyitott személyiségű
  • erős affinitása van az informatika iránt, és van igénye a folyamatos fejlődésre
  • pontos, igényes munkavégzésű
  • terhelhető, rugalmas hozzáállású

Előny:

  • banki / biztosítói IT rendszerek ismerete
  • pénzügyi szektorban szerzett projektvezetési gyakorlat
  • PMI, illetve agilis módszertan ismeret
  • legalább középfokú német vagy angol nyelvtudását aktívan használja

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok
  • stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen dolgozna egy szakmailag felkészült, dinamikus csapatban, várjuk jelentkezését (fizetési igény megjelölésével).

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektmenedzser
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: projektek vezetése: részletes projekttervezés, projektütemezés, határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása, adminisztrációs feladatok ellátása projekttagok koordinálása, erőforrástervezés projekt kommunikációs tevékenység ellátása támogató informatikai rendszerek (front end és back office) továbbfejlesztésének menedzselése kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, változások kezelése
  • Elvárások: 2-5 év gyakorlatot szerzett projektvezetésben felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettséggel rendelkezik projektmenedzsmentben jártas MS Project-et magabiztosan használja IT és/vagy üzleti projektek koordinálásban szerzett tapasztalatot kiváló problémamegoldó képességű, proaktÍv rendszer- és stratégiai szemléletmóddal bír határozott fellépésű és jó döntéshozatali képességű nyitott személyiségű erős affinitása van az informatika iránt, és van igénye a folyamatos fejlődésre pontos, igényes munkavégzésű terhelhető, rugalmas hozzáállású
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Fundamenta-Lakáskassza Zrt.>