A FŐTÁV Zrt. leányvállalata a FŐTÁV-Komfort Kft. főállásban munkatársat keres

Projektmenedzser

munkakörbe.

A leendő munkatárs fő feladatai lesznek:

  • Hőközponti beruházási munkák műszaki irányítása és gazdasági követése, valamint a megvalósításában részt vevő külső és belső szereplők munkájának koordinálása;
  • számítógépes nyilvántartások vezetése a beruházási tervben rögzített feladatokról a jellemző adatok és a státuszuk rögzítésével;
  • javaslattétel a szakterületét érintő beruházási munkákra, közreműködés a minőségbiztosítási- és a szavatossági ügyek intézésében;
  • a munkája kapcsán felmerülő, vagy felismert hiányosságok, ill. ellentmondások rendezése, ill. feloldásukra javaslattétel;
  • tevékeny közreműködés a projektek előkészítésében, a szükséges beszerzési eljárásokban, a tervezés-, engedélyeztetés folyamatában,
  • projektterv készítése, a projektek időbeli, pénzügyi ütemezése;
  • szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • a feladatokhoz kapcsolódó folyamatos dokumentálás, adminisztráció

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki (villamos-, gépész vagy épületgépész-mérnöki) végzettség
  • Vonatkozó jogszabályok ismerete
  • Hasonló feladatkörben eltöltött legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Magas szintű számítógépes programhasználat (Excel , Acces, MsProject)
  • Jó szervező-, tárgyaló, ill. kommunikációs készség szóban és írásban egyarát
  • Konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményező készség, terhelhetőség
  • Rendszerszintű gondolkodás, projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

  • bejegyzett műszaki ellenőri-, felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • hatósági ügyintézés gyakorlat,

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vonzó béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fizetési igénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát – a tárgy rovatban a pozíció (Projektmenedzser) megjelölésével – juttassa el részünkre.