BECK AND PARTNERS Kft.

Partnerünk évtizedek óta kínál széleskörű megoldásokat a kármentesítés és hulladékgazdálkodás területén.
Környezetvédelmi beruházások lebonyolításával foglalkozó csapatuk élére keresünk most szakembert az alábbi pozícióra:

PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐMÉRNÖK- KÁRMENTESÍTÉS ÉS HULLADÉKGAZDÁLKODÁS )

Projektmenedzser (építőmérnök)

Főbb feladatok, munkák:

  • A projektek kivitelezési feladatának tejes körű megtervezése és megvalósítása
  • Teljes körű szakmai és pénzügyi dokumentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Az építésvezetők munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetőség felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3-5 év tapasztalattal rendelkezel mély-vagy vízépítési területen
  • Foglalkoztál már hulladékgazdálkodással vagy kármentesítéssel
  • Van projektmenedzseri tapasztalatod
  • Kiváló szervező és prezentációs képességgel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség és szakmai fejlődés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Céges autó (privát használatra is)
  • Rugalmas munkaidő
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Rendelkezel Felelős Műszaki Vezetői jogosultsággal

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Hulladékgazdálkodás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: