S. Haberman Kft.
  • Az S. Haberman Kft. 2003 óta végez projekt menedzseri feladatokat. Magyarországon közel 1.000 lakás építése kapcsolható a nevéhez. Jelenleg, Budapesten lakásépítéssel és szállodaépítéssel foglalkozunk.
  • Magas színvonalú projektek kivitelezéséhez
  • Projektmenedzser (Építkezési terület)

    feladatok:

      Projekt menedzseri teendők ellátása, tervellenőrzés.

    Keresési kritériumok:

    • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség.
    • Legalább középfokú angol
    • minimum 3 év gyakorlat építkezésnél hasonló munkakörben vagy projekt menedzsment munkakörben
    • műszaki ellenőri jogosultság előny

      A munkavégzés helye: Budapest, belső kerületek.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Projektmenedzsment
    • Mérnök
    • Építészmérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest