BNRG Kft.

Munkatársat keresünk

Projektmenedzser

pozícióba.

Dinamikusan fejlődő napelem szerelő cégünk, ipari méretű napelemes rendszerek és napelem parkok teljes körű kivitelezésével foglalkozik országszerte. Meglevő csapatunkhoz keresünk projektmenedzsert

Főbb feladatok, munkák:

▪       Meglévő tervek alapján a napelemes rendszerek kivitelezésének előkészítése,
▪       A kivitelezés irányítása a helyszínen
▪      Új alvállalkozók keresése, kapcsolattartás meglévő alvállalkozókkal
▪      Árajánlatok készítése, szerződés előkészítés
▪      A kivitelezéshez szükséges anyagok beszerzése
▪      A kivitelezés során felmerülő problémák kezelése, az előírt tervek megvalósulásának és minőségi kivitelezés biztosítása és ellenőrzése
▪      Építési napló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

▪          3+ év építőipari tapasztalat és/vagy villamos mérnöki végzettség
▪      Napelemparkokkal kapcsolatos tapasztalat
▪          Magasfokú problémamegoldó képesség és a részletekre való figyelmesség
▪          Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság
▪          Személygépjármű vezetési gyakorlat, B kat. jogosítvány
▪          Biztos felhasználói informatikai ismeretek
▪          Biztos angol és/vagy németnyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

▪          Kreatív munkakörnyezet
▪          Változatos projektek
▪          Fejlődési és karrierlehetőség a cég növekedésével
▪          Állandó kihívások
▪          Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Home Office, Irodalehetőség (XI. kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A "jelentkezem" gombra kattintva küldje meg számunkra a releváns tapasztalataival ellátott önéletrajzát.