Schrack Seconet Kft.
  • Cégünk, a SCHRACK SECONET Kft. a 1OO éves múltra visszatekintő SCHRACK SECONET AG. magyarországi leányvállalata. Az 1990-ben tűzjelző berendezések értékesítésére, szervizelésére és karbantartására alapított KEmA Kft. és a SCHRACK SECONET Kereskedelmi Képviselet fúziójaként ötvözi a nagy tapasztalatú szervizcég és a nemzetközi gyártó és forgalmazó előnyeit. A SCHRACK név ismerősen cseng Magyarországon. A nagy múltú cég már-már legendás megbízhatóságú termékei révén közmegbecsülésnek örvend a szakmai közvéleményben. Az elmúlt évtized dinamikus fejlődésének köszönhetően a SCHRACK SECONET Kft. a hazai biztonságtechnikai üzletág meghatározó vállalata lett.
    Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése és karbantartása, ugyanakkor egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek (behatolás jelző és beléptető rendszerek, videó megfigyelő rendszerek, segélyhívó rendszerek) kivitelezése is.

  • Projektmenedzser (biztonságtechnika)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Gyengeáramú ajánlatok, kalkulációk, műszaki tartalmak, ütemezések összeállítása, továbbá értékesítési, valamint műszaki támogatás biztosítása.
      • Komplex gyengeáramú, biztonságtechnikai rendszerek kivitelezésének levezénylése.
      • A kivitelezési folyamatok ellenőrzése műszaki, pénzügyi és jogi értelemben egyaránt.
      • A kiépített rendszerek beüzemelésének irányítása, ellenőrzése.
      • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, tűzvédelmi mérnök, biztonságtechnikai mérnök) végzettség.
      • B kategóriás jogosítvány.
      • Kiváló szervező- és kommunikációs készség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol, Német nyelvtudás
      • Biztonságtechnikai rendszerek területén szerzett projektmenedzseri tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú álláslehetőség egy nagy múltú biztonságtechnikai cégnél, jó hangulatú csapat tagjaként.
      • Cégautó
      • Komplex feladatok, szakmai kihívások, versenyképes jövedelem.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "jelentkezés" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.