WORK FORCE KFT.

Pest megyei székhelyű, egyedi gyártással foglalkozó partnercégünk keresi új munkatársát. Amennyiben rendelkezel projektek szervezésében szerzett tapasztalattal, vonzanak a technikai újítások, emellett pedig szeretnél egy stabil hátterű cégnél dolgozni, jelentkezz partnerünkhöz, mint Projektkoordinátor!

Projektkoordinátor

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Projektek tervezése és teljes körű koordinálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a projekt résztvevőivel, alvállalkozóival, megrendelővel
  • Ütemtervezés és nyomon követés
  • Szükség esetén helyszíni bejárások lebonyolítása
  • Projekt zárása, utókalkuláció elvégzése
  • A projekthez szükséges adminisztráció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmai tapasztalat és egyéb elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – műszaki területen
  • Minimum 1-2 év, projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Projekt és 3D tervezőszoftverek felhasználói szintű ismerete – AutoCad, Inventor

Személyes kompetenciák:

  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit nyújtunk

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapbér, cafeteria és bejárás támogatás
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és új technológiák megismerésére
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

  • Pest megye délkeleti része

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!
Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Pest megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.