Projektkoordinátor

Feladatok, amik Rád várnak:

  • Projektigazgató instrukciói által a projektcsapat, a projektigazgató és a projektfolyamatok támogatása
  • szerződések partnerekkel történő egyeztetése, számlák kiállításához szükséges teljesítések és szerződésnek való megfelelés ellenőrzése
  • projekt résztvevőkkel és partnerekkel való kapcsolattartás, projekt koordináció a bérlők, tervezők, közműszolgáltatók, hatóságok között, valamint a belső funkcionális területekkel (bérbeadás, műszak, építészek)
  • kivitelezés nyomon követése megrendelői szempontok mentén
  • tervezői egyeztetéseken való részvétel
  • kimutatások, ütemtervek készítése (belső és stratégiailag fontos külső partnerek felé)
  • emlékeztetők, elemzések készítése, megbeszélések szervezése
  • adminisztrációs feladatok ellátása (dokumentumok kezelése, rendszerezése)

Amire szükséged lesz:

  • felsőfokú építész – vagy építőmérnök végzettség
  • minimum 2-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógépes táblázatkezelő felhasználó ismeret
  • precizitás, pontosság, csapatjáték és egyben önálló munkavégzés
  • asszertív kommunikáció, proaktivitás, rugalmasság

Előny:

  • ingatlanfejlesztés, projektmenedzsment, kontrolling, pénzügyi vagy műszaki ellenőrzési területeken szerzett tapasztalat
  • Breeam, Leed folyamatok ismerete
  • budget és cashflow tervezési tapasztalat
  • CAD tervezőprogram ismerete, MS Project ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.