Projektkoordinátor (eBike termelési terület – RBHM)

Bosch Group

3526, Miskolc Robert Bosch park 3

Elvárt technológiák
WINDOWS SAP
Módszertanok és szoftverek
Lean
WINDOWS SAP
Lean
Bosch Group

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A magyarországi Bosch csoport hazánk legvonzóbb munkáltatói közé tartozik és a nemzetközi cégcsoport stratégiailag kiemelt helyszíne. A jövő technológiáit formáljuk, innovatív megoldásokat kínálunk intelligens otthonokhoz, a hálózatba kapcsolt mobilitáshoz és gyártáshoz.

A Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. 2003 nyarán alakult, járműipari alkatrészek és elektromos hajtások gyártásával foglalkozik és mára több mint 3000 munkavállalót foglalkoztat. Cégünk első számú beszállítója számos autó- és eBike gyártónak, és a leggyorsabban fejlődő gyárak egyike a régióban.

Főbb feladatok, munkák:

    • eBike gyártóberendezések telepítési projektjeinek koordinálása
    • Projekttervezés, költségkalkulációk készítése
    • A gyártási osztály támogatása a sortelepítések során
    • Változások jóváhagyatása
    • Költségcsökkentési projektek támogatása
    • A jelenlegi gyártósorok automatizálási lehetőségeinek meghatározása a termelékenység növelése és a selejtköltségek csökkentése érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gépész-vagy villamosmérnöki diploma
    • 3 éves, gyártásban szerzett tapasztalat
    • Lean gyártásban szerzett tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (Német nyelv ismerete előnyt jelent)
    • Windows Office programok felhasználói szintű ismerete
    • SAP ismeret
    • Csapatmunkára való képesség
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Mit is nyújtunk számodra?

    Béren kívüli juttatások:

    • Személyre szabható cafetéria
    • Utazási támogatás
    • MVK, Volán és MÁV bérlet teljes finanszírozása
    • Magas értékű élet és balesetbiztosítás minden munkavállalóra

    Elismerjük munkavállalóinkat:

    • Év dolgozója jutalom
    • Év végi bónusz
    • Lojalitás bónusz
    • Plusz szabadnap
    • Jubileumi ajándék

    Egészség célú juttatások:

    • Kedvezmény a Bosch munkatársai és azok közeli hozzátartozói számára Miskolc egyik legjobb magánklinikáján az összes szakrendelés árából
    • Véradás esetén plusz szabadságot biztosítunk
    • Egészségügyi szűrőnapok

    Dolgozói kedvezmények:

    • Étterem, vendéglátás
    • Kereskedelem
    • Kultúra
    • Szolgáltatások
    • Szálláslehetőségek
    • Szórakozás, Sport

    Szakmai és személyes fejlődés:

    • Életpálya modell - folyamatos előrelépés már a gyakornoki pozíciókból kezdte
    • Tanulmányi szerződéskötés
    • Duális képzés: Középfokú- és felsőoktatásban résztvevők korszerű vállalati körülmények között gazdagíthatják az elméleti tudásukat
    • Szakmai képzések
    • Nyelvtanfolyamok
    • Csapatépítők

    Családbarát munkahely:

    • Iskoláskorú gyerekeknek kedvezményes nyári tábor
    • Családi nap
    • Rugalmas munkaidő
    • Home office

    EAP – Számíthatsz ránk! program:

    • A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.
    • Például: ingatlan adás-vétel, adózással vagy támogatásokkal kapcsolatos kérdések

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Bosch Group