Projektfelelős

A munkakör célja:

    A telephelyi műszaki beruházási tevékenység teljeskörű, folyamatos pénzügyi követése és dokumentálása. Kimutatások, előrejelzések és elemzések készítése, valamint azok prezentálása magyar és angol nyelven.

A munkahelyről:

    A kémiai fejlesztés és termelés kiemelt jelentőségű az újpesti telephelyen. Több mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. A kész hatóanyag a gyártást követően két másik telephelyünk egyikére kerülhet attól függően, hogy folyékony vagy szilárd halmazállapotú gyógyszert állítanak elő belőle.

Feladatok:

  • Közreműködik a telephelyi hosszú távú fejlesztési- és éves beruházási tervek előkészítésében és a beruházások engedélyezési dokumentációjának összeállításában
  • A projektvezetőkkel együttműködve folyamatosan követi a beruházási projektek pénzügyi helyztetét
  • Pénzügyi adatok rögzít, ellenőriz és aktualizál
  • Kimutatásokat, előrejelzéseket, elemzéseket készít és prezentál magyar és angol nyelven
  • Támogatja a telephelyi Kontrolling szervezet munkáját
  • Beszerzés jellegű- és egyszerűbb műszaki projektek projekt menedzseri feladatainak ellátása

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Hatékony problémamegoldási és döntéshozatali képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office)
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Nyitott, türelmes személyiség

Előnyt jelent:

  • 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektvezetési ismeretek, tapasztalatok
  • SAP ismeret
  • Jó prezentációs képesség magyar és angol nyelven

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

A Sanofi Magyarország-ról:

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat.

    Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.

    Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.

    Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.