Projektelőkészítő

KISCHEMICALS Kft.

Sajóbábony

Nemzetközi piacon működő, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalatunk agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.

Társaságunk kitűnő minőségű termékeket szállít a világ minden tájára.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A munkakör célja:

Leendő kollégánk feladata a projektvezetők munkájának támogatása műszaki, technológiai dokumentációk előkészítésével az új termékek/technológiák bevezetése, vagy a jelenlegi rendszerek módosítása során.

Feladatok, melyek Önre várnak:

A projektvezető irányítása alatt

  • új termékek, illetve technológiák tervezett bevezetése előtt megvalósíthatósági tanulmányok előkészítése (becsült költségek; megvalósítási idő; üzemelési költségek; kockázatelemzés stb.)
  • műszaki beszerzésekhez szükséges szakmai előkészítések elvégzése (árajánlatok, ár-érték arány elemzések stb.)
  • projektek költség- és időgazdálkodás elemzése, javaslatok tétele
  • technológiai fejlesztés projektekben a társszervezetekkel való együttműködés a projekt megvalósításának érdekében
  • projektvezetők támogatása technológiai utasítások, próbaüzemi tervek, technológiai zárójegyzőkönyvek, engedélyezési dokumentációk elkészítésében

Jelentkezzen hozzánk, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (gépész- vagy vegyészmérnök)
  • Releváns szakmai tapasztalattal bír
  • Angolul kommunikációképes írásban és szóban is
  • Felhasználói szinten kezeli a MS Office-t

Előnyt jelent:

  • Vegyipari tapasztalat
  • Kivitelezési tapasztalat

Mit kínálunk?

Leendő kollégánkat

  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Béren kívüli juttatások
  • Karácsonyi jutalom
  • Egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén szakorvosi, diagnosztikai vizsgálatok stb. igénybevétele magánszolgáltatóknál) várja.

Munkavégzés helye:

Sajóbábonyi Vegyipari Park, Miskolc közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sajóbábony

Amennyiben a leírtak alapján magára ismert és cégünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajza és bérigénye elküldésével, hogy megismerhessük egymást!

Sajóbábony