Duna Vitex Kft.

A Duna Vitex Kft., Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag gyártó és forgalmazó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik.

Új kollégánkat keressük vállalatirányítási rendszer bevezetése projekthez az alábbi munkakörbe:

Projektasszisztens IT területre

Főbb feladatok, munkák:

Angol és magyar nyelven:

  • Egyeztetések, meetingek megszervezése, ezek nyomon követhető dokumentálása
  • Jegyzőkönyvek készítése, az elhangzott információk struktúrába foglalása
  • Projekt tervezésben és megvalósításban való aktív részvétel
  • A projekt haladásával kapcsolatos prezentációk elkészítése, megtartása
  • A projekt megvalósítása során szükséges dokumentációk, riportok írása
  • Napi kapcsolattartás a német anyacéggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projektek területén szerzett aktív tapasztalat
  • Folyamatábrázolási tapasztalat
  • Önálló, proaktív személyiség
  • Hatékony erőforrás kezelési képesség
  • Kiemelkedő affinitás az informatikához

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • IFS ismeretek
  • német nyelvtudás
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • MS Projekt, vagy JIRA szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Lehetőség részmunkaidőben történő munkavégzésre
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és juttatási csomag
  • Stabil cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Nagytétényi út 72.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát.