HUMONT Kft

A Humont Kft. nagy ipari múlttal rendelkező, 1991-ben alapított vállalkozás, amely acélszerkezet- és erőművi gépgyártással foglalkozik. A mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat.

Cégünk kiskunfélegyházi telephelyére az erőművi gépgyártás támogatásához keresünk

Projekt vezető munkatársat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Izgalmas és felelősségteljes projektek
  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Munkába járás költségtérítése

Feladatok

  • Erőművi gépgyártási, nyomástartó edény termékek gyártásának kezelése szerződéskötéstől a projekt utógondozásáig,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkapcsolatok ápolása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező szervezettel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Középfokú írásban és szóban is aktívan használt angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Kompetenciák

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • Komplex gondolkodás
  • Precizitás, pontosság, terhelhetőség
  • Aktív csapatmunka

Előnyt jelent

  • Projekt menedzsment ismeretek
  • Kereskedelmi érdeklődés és beállítottság
  • Export területen szerzett jártasság
  • Jogi ismeretek
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza, Csanyi út 71/B.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát!