Épületgépész kivitelezéssel foglalkozó cégünkbe

Projekt Vezető munkatársat

keresünk

    Cégünk 25 éve épületgépészeti rendszerek kivitelezésével foglalkozik, kiemelt projektjeink közé tartozik számos kereskedelmi ingatlan(Plusz Áruházak), Társasházak, Lakóparkok, lpari létesítmények(Phylazonit Üzem,Biogáz Üzem, Élelmiszer feldolgozó Üzem, Vegyi üzem), Közintézmények (Óvodák, Iskolák, Művelődési házak), Luxus magánházak épületgépészeti munkái.

    Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy magasan képzett, szakmailag elkötelezett munkavállalókat alkalmazzunk.

    A legkorszerűbb üzleti modellekből merítve terveztük meg struktúránkat, irányítási és döntési folyamatainkat. Minőségpolitikánkban azt fogalmaztuk meg, valamint mindennapjainkban arra törekszünk, hogy munkánkat tartósan egyenletes minőségben, a meghatározottakon túli igényeket kielégítve végezzük.

    Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni és közösen haladni előre, akkor várunk szeretettel!

Főbb feladataid:

  • az építési projektek teljes felügyelete,
  • megrendelőkkel, vállalkozókkal kapcsolattartás, -
  • hozzád tartozó projekt team teljes irányítása, -
  • profitcélok teljesítése a vezetésed alá tartozó projekteknél, valamint a projekt dokumentációk kezelése, vezetése.

Előny:

  • Szeretned kell a kihívásokat, változatosságot, hisz nálunk minden projekt máshol van és különböző. kiemelkedő képességed kell, hogy legyen a kommunikáció, valamint, gyorsan és ügyesen meg kell tudnod találni a hangot másokkal.
  • Előny, ha tudsz embereket irányítani, szeretnél egy lendületes, fiatalos megbízható és nagy múltú cégnél dolgozni?

elvárás:

  • hogy épületgépész mérnök végzettségű legyél,
  • valamint B kategóriás jogosítványod is legyen.
  • Rendelkezel építésvezető vagy műszaki előkészítő tapasztalattal,

Amit kínálunk:

  • Mi kiemelkedő bérrel, cégautóval és vidéki egyedülállóknak garzonlakás használattal járulunk hozzá a minőségi és zavartalan munkavégzéséhez. Ez egy egyedülálló lehetőség, jelentkezz amíg lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, 6724 Bakay Nándor utca 52..

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.