A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett

technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat hosszú távra, teljes munkaidőbe:

PROJEKT VEZETŐ (KA)

Feladat:

  • Egészségügyi informatikai projektek sikeres lebonyolítása
  • Feladatok felügyelete és összehangolása
  • Ütemterv készítése
  • Projekt kockázat menedzsment
  • Feladatok végrehajtásának, a projekt előrehaladásának felügyelete
  • Adatok és helyzetek elemzése, döntéshozatal
  • Kollégák irányítása és motiválása
  • Közvetítés a csapat és az ügyfelek közt, információmegosztás
  • Tájékoztatás a projekt előrehaladásáról az ügyfelek és a cégvezetés felé

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú, vagy egészségügyi végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 5 év IT projektekben szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment módszertanok és eszközök (Confluence, Jira, Projekt) ismerete
  • Minőségbiztosítással és teszteléssel kapcsolatos tapasztalat
  • Vezetői képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas fokú szervezőkészség
  • Motiváló erő
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség
  • Priorizáló képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Kiváló munkakörnyezet, Home Office lehetőség
  • Stabilitás

Kezdés: ASAP

Lokáció: Budapest