A Zalakerámia Zrt. a legnagyobb hazai burkolólap gyártó társaság, értékesítési csapatába

PROJEKT TÁMOGATÓ - TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • vevőkkel való kapcsolattartás,
  • projekt információk gyűjtése,
  • projekt ajánlatok készítése tervdokumentáció vagy műszaki egyeztetés alapján,
  • projekt tárgyalások lefolytatása,
  • tervezők, kivitelezők felkutatása, kapcsolattartás,
  • projekt látogatás, megvalósulás ellenőrzése,
  • piaci információk gyűjtése,
  • meglévő kereskedő partnerek látogatása,
  • új partnerek felkutatása,
  • termékportfólió karbantartása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (elsősorban műszaki),
  • eredmény- és vevőorientáltság,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • cégautó használat,
  • laptop, mobiltelefon,
  • felelősségteljes, változatos munkakör.

Egyéb információ az állásról:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Tolna megye

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát havi bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.