Projekt Támogató Mérnök

    Feladata több projekt párhuzamos komplett műszaki irányítása/ lebonyolítása a társosztályokkal, gazdaságos megvalósítása, kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrökkel és az alvállalkozókkal/beszállítókkal, valamint a szerződések kezelése. Illetve a projektek nyomonkövetése SAP rendszerben.

    Ideális pályázónk felsőfokú műszaki végzettséget (építőmérnök, építészmérnök és gépészmérnök), legalább 1 év műszaki támogatási gyakorlatot szerzett (előny), mérnök "vénájú" megbízható, becsületes szakember.

    Hosszútávon tervező, elkötelezett és elhivatott szakemberek számára
    a cég komoly perspektívát, kulturált munkakörülményeket,
    a feladatok ellátásához szükséges és megfelelő személyi és anyagi feltételeket,
    átlátható ösztönző javadalmazást biztosít.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek igényeinek (követelmények) megértése és adaptálása a műszaki előírásoknak megfelelően
  • Az új építési és épületmodernizációs folyamatok műszaki támogatása (ajánlatadástól a helyszíni méréseken keresztül a telepítés végéig)
  • Helyszíni felmérések végzése, szervezése a szakági társtervezőkkel
  • Engedélyezési és kiviteli tervek dokumentálása, egyeztetése társtervezőkkel, kivitelezőkkel

Követelmények:

  • 1-3 év vonatkozó mérnöki tapasztalat az építőipari műszaki szolgáltatás területen előny
  • Építésügyi eljárások folyamatának ismerete
  • Angol nyelv társalgás szinten, tárgyalás szint előny
  • Mérnöki szoftverismeretek (CAD. BIM); illetve Word/Excel
  • Jó együttműködési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP tapasztalat

Mit ajánlunk?

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Munkabér és teljesítményhez kapcsolódó bónusz
  • Mobiltelefon, laptop
  • Cafeteria
  • Gyakorlati képzések a folyamatbanlévő építkezési projekteken
  • Komoly szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Belső és külső tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.