1. A 25 éves ALU-REDŐNY Kft. (alu-redony.hu) munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

PROJEKT MŰSZAKI ASSZISZTENS

  • Helyszíni kivitelezési munkálatok teljeskörű koordinálása, saját ügykezelő rendszerben történő adminisztrációja
  • Az alvállalkozók és saját munkavállalók munkájának megszervezése, ellenőrzése
  • Megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás, megrendelői igények egyeztetése, visszaigazolása (telefon-, email-kezelés)
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzéssel, a gyártással.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Építési műszaki ellenőr, felelős műszaki vezetői végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Nagyon jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, cafetéria, munkábajárás támogatása, meleg étkezés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Jó csapatmunka, jó munkakörülmények
  • Nem multinacionális, megbízható, stabil munkáltató

Munkavégzés helye

  • Mogyoród, akár azonnali kezdéssel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mogyoród

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.