A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket fejlesztő és gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv.

Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, mely Sopronkövesden jelenleg 2500 főt foglalkoztat, és újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Projekt minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Új termék bevezetés felügyelete minőségbiztosítási oldalról
  • Termékfejlesztés és folyamatfejlesztés összehangolása (Control Plan, SC-CC lista, tesztek egyeztetése)
  • Gépátvétel támogatása
  • Vevői auditokra való felkészülés, auditok szervezése és aktív részvétel
  • AS403 (sorozatgyártás jóváhagyás) felelős
  • Vevői kommunikáció támogatása (APQP, PPAP)
  • Minőségügyi problémák megoldása
  • Kapcsolat tartás a külföldi projectvezetéssel
  • 8D riport készítése project fázisban (TG3-ig)

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
  • Gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • IATF 9001, QS 9000, VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Sopronkövesd, 9483 Iskola utca 38-50..

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük elküldeni.

Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály - 9483 Sopronkövesd, Iskola u. 38-50., Tel.: 99/536-349 vagy (+36)30 788 4035