Ügyfelünk, egy 100%-os magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat csoport tagja, melynek fő tevékenységei kiterjednek az energetika, épületvillamosság és ipari területekre. Ipari létesítmények, kereskedelmi és középületek elektromos kivitelezésével, valamint áramszolgáltatói hálózatok és transzformátorállomások szerelésével és karbantartásával foglalkoznak. Csapatuk bővitésére keresünk új kollégát

PROJEKT MÉRNÖK – Villamossági terület

pozícióba.

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Ipari területen, elektromos kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismerete – legalább felhasználói szinten
  • Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Irányítói készség
  • Jó kommunikációs készség

FELADATOK:

  • Elektromos kivitelezési projektek teljeskörű irányítása
  • Beszállitókkal való kapcsolattartás, anyagigényések előkészítése, árversenyek koordinálása
  • Kivitelezés helyszini irányítása, munkák megszervezése
  • Saját dolgozók és alvállalkozók vezetése
  • Elektromos építési napló naprakészen tartása
  • Részvétel a munkák átadás – átvételében
  • Projektek jellemzően: B.A.Z megyében

ELŐNY:

  • Angol és/vagy német nyelv legalább közép szintű ismerete
  • Építésvezetői, vagy vezető szerelői tapasztalat
  • Érvényes FMV-ÉV (korlátozás mentes) szakmagyakorlási jogosultság

AMIT AJÁNLUNK:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Családias munkakörnyezet
  • Versenyképes alapfizetés + céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud bérigény megjelölésével.