A Sanmina 100%-os amerikai tulajdonú multinacionális vállalat, amely két cég egyesülésével jött létre 2001. december 6-án.

Az Európai központ telephelye Tatabányán 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről.

A Sanmina magyarországi indulása óta a jelenlegi 40.000 m2-es alapterületével és 1400 fős magasan képzett munkavállalója révén huzamosabb ideje Tatabánya és térsége meghatározó munkáltatója. IMS gyára révén 1000 fővel évi több millió elektronikai alkatrészt és összetevőt gyárt az autóipari és telekommunikációs iparágaknak; SGS gyárában mintegy 300 fővel telekommunikációs és orvostechnikai eszközöket javít.

További információk
Sanmina – SCI Magyarország Kft.
2800 Tatabánya
Kóta József u. 02.
tel: +36 34 515 600
Folyamatos bővülés miatt új kollégánkat keressük

Projekt mérnök

munkakörbe

Főbb feladatai, felelőssége:

  • A projektjeit érintő külső változások koordinációja és a belső vagy beszállítói változások jóváhagyatásában való aktív részvétel
  • Termékcsaládok életciklusának teljeskörű követése és összefogása.
  • Új és futó termékekhez item létrehozás, BOM import fájl készítése
  • Mérnöki próbagyártások / új termék bevezetések aktív támogatása, termelés irányító rendszerek beállítása. Gyártási riport(ok)hoz adatok begyűjtése és előkészítése jóváhagyásra
  • Futó termékek validációt igénylő változásainak teljes körű menedzsmentje.
  • Műveleti utasítások elkészítésében való aktív részvétel, szükséges adatok bekérése vevőtől vagy beszállítótól
  • Napi szintű cél és feladatfelkövetés,státuszok folyamatos kommunikációja a társosztályok felé.

Képességek, tapasztalatok:

  • Gépész, informatikai vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Legalább 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Erős időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Változáskezelésben (ECO/ECN/PCN) szerzett erős tapasztalat
  • Jó prezentációs és interperszonális képességek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy stabil, növekvő, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Kimagasló cafeteria és utazási költségtérítés
  • Tréningek, tanfolyamok és változatos egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Tatabánya