A KVV Tartály és Csővezeték építő Zrt. – korábban OT INDUSTRIES - komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú, több mint 41 éves vállalatcsoport. Több mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Projekt mérnök

Feladatok:

  • Kivitelezési projektek (acél csőtávvezetékek építése és rekonstrukciója) ajánlati dokumentációk összeállításában, kapcsolódó szerződések előkészítésében való részvétel.
  • A kivitelező csoportok építési program szerinti előrehaladásának nyomon követelése és ellenőrzése.
  • Erőforrás-gazdálkodás. A projektek megvalósításához szükséges anyagok, munkaerő és gépi erőforrások koordinálása
  • A kivitelezési folyamatokhoz tartozó dokumentációk naprakész állapotának ellenőrzése, esetenként személyes elkészítése.
  • A vonatkozó technológiai, munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartásának ellenőrzése. A kivitelezési tevékenység elvégzéséhez hozzárendelt kiszolgáló szervezetek (minőségellenőrzés, szállítás, egyéb alvállalkozók stb.) munkájának összehangolása.
  • A kivitelezés folyamán a műszaki átadás-átvétel tárgyát képező dokumentumok (pl. „D” tervek) folyamatos elkészítése, a mérési jegyzőkönyvek átadás előtti ellenőrzése, az átadás-átvételi eljárás lebonyolításának támogatása.
  • A jogszabályi és szabványügyi változások nyomon követése.
  • Részvétel a technológiafejlesztési tevékenységek folyamataiban.
  • Beszerzési folyamatok műszaki támogatása.
  • Referencia dokumentumok, cégbemutató anyagok, prezentációk készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (okleveles gépészmérnök)
  • Szakmai tapasztalat: 0-5 év, pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • Angol nyelvtudás (középfok C)
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Szakmai tapasztalat hegesztett szerkezetek gyártása, kivitelezése terén
  • Olaj és/vagy gázipari tapasztalat

  • Siófoki központi telephely, és a Társaság belföldi illetve külföldi projekt helyszínei

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Siófok

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.