Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BDO Magyarország a világ 146 országában működő ötödik legnagyobb nemzetközi BDO könyvvizsgáló és adótanácsadó hálózat magyarországi önálló tagja.

A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezerfős autóipari elektronikai cég. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Projekt mérnök

Feladatkör:

  • Új termékek gyári bevezetésének támogatása
  • Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamat-ábrák, tervezési dokumentáció elkészítése, ápolása
  • Áttelepítési- ill. új termék bevezetési csekk-listák vezetése, nyomon követése, feldolgozása
  • Felelős közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában (FMEA-teamek)
  • Új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, ezen eszközök megrendelése, ill. átvétele
  • A termelés napi szintű támogatása
  • Projekt koordináció eseti jelleggel

Elvárások:

  • Mérnöki vagy főiskolai végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerezett tapasztalat előny
  • Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • Német nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Versenyképes fizetés, 13. havi fizetés, cafeteria, étkezési hozzájárulás
  • Bejárási és sport támogatás
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken, tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye:

Veszprém

Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projekt mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: BDO Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: Új termékek gyári bevezetésének támogatása Gyártási koncepció kialakítása; layout, folyamat-ábrák, tervezési dokumentáció elkészítése, ápolása Áttelepítési- ill. új termék bevezetési csekk-listák vezetése, nyomon követése, feldolgozása Felelős közreműködés az FMEA-k kidolgozásában és aktualizálásában (FMEA-teamek) Új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, ezen eszközök megrendelése, ill. átvétele A termelés napi szintű támogatása Projekt koordináció eseti jelleggel
  • Elvárások: Mérnöki vagy főiskolai végzettség Gyártásban szerzett tapasztalat Autóiparban szerezett tapasztalat előny Angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete Német nyelv ismerete előny
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13
Állás, munka még: BDO Recruitment>