Projekt menedzser

    A Teqball új sportágak kifejlesztéséhez és megvalósításához projekt menedzsereket keres!
    A magyarok által kifejlesztett Teqball asztal egy többfunkciós sporteszköz, amelyen tenisz-, kézilabda-, asztalitenisz- és röplabda alapú sportokat is űzhetnek a sportolók a teqball mellett. A Teqball Holding, kiegészűlve a FITEQqel, dinamikusan fejlődik, és az említett labdajátékokon alapuló sportágak megszületésének eredményeképpen keressük új kollégánkat fent nevezett pozícióban. A munkakör sokrétű, de a legfőbb cél egy új sportág felépítése a kezdetektől.

    Leendő munkatársunk egy lehetőleg sport múlttal és nemzetközi tapasztalattal rendelkező jelölt, aki egy fiatal és lendületes csapathoz csatlakozhat, és jó eséllyel részt vehet egy új olimpiai sportág megszületésében. Emellett nemzetközi környezetben, egyedi kihívásokkal találkozhat, miközben széleskörűen bővítheti ismereteit a profi sport világában.

MUNKAKÖR ELLÁTÁSÁHOZ SZÜKSÉGES SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK ÉS SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK

  • Felsőfokú angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Excel, Power Point etc.);
  • Kiemelkedő kommunikációs és előadói képesség;
  • Kiemelkedő problémamegoldó-képesség;
  • Instruktori, előadói és vezetői jellemzők, tulajdonságok;
  • Nyitottság új kihívásokra és globális, nemzetközi gondolkodásmód;
  • Folyamatos együttműködés a cég különböző osztályaival;
  • 3-5 év nemzetközi területen szerzett sportfejlesztési tapasztalat;
  • Releváns szakmai tapasztalat.

Előny:

  • Nemzetközi kapcsolati rendszer a sport diplomáciában;
  • Profi sportmúlt az adott sportágban;
  • Sporttal kapcsolatos diploma;
  • További idegennyelvek ismerete.

FELADATOK

  • Az adott sport tesztelése és teszteltetése, a megfelelő sporteszközök megtalálása és ezek véleményeztetése profi játékosokkal, szorosan együttműködve a szakmai vezetővel,
  • A szakmai vezetővel az adott sportág szabályrendszerének kidolgozása és rögzítése
  • Videósorozat elkészítésének megszervezése a szabályokról, majd a szabálykönyv műnyilvántartásba vétele és annak folyamatos frissítése,
  • A szakmai vezetővel TeqTraining programok kidolgozása és ennek dokumentálása írásos és videó formátumban. Az anyagok sales anyaggá való konvertálása, szorosan együttműködve az értékesítési osztállyal,
  • Játékvezetők megtalálása és képzése, együttműködve a bíróképzés vezetőjével,
  • Általános bemutatkozó anyagok elkészítése,
  • A sportág folyamatos technikai fejlődésének nyomon követése és fejlesztése,
  • Social media csapat koordinálása, a csatornák elkészíttetése saját branding alapján, Ezekre a csatornákra tartalom gyártása, ennek megszervezése. A tartalmak promótálásának ellenőrzése, a social media költségek optimalizálása (marketing csapattal egyezteve),
  • Adott sportág weboldalon való megjelenésének kidolgozása az IT fejlesztőkkel, grafikusokkal,
  • Egységes promóciós és marketing anyagok, molinók, reprezentációs anyagok stb. kidolgozása a grafikusokkal és ezek elkészíttetése,
  • Lehetséges ambassadorok keresése és a kondíciók letárgyalása,
  • A projekt alá tartozó személyek, a projektben részt vevő munkatársak vezetése, kontrollja,
  • Szellemi termék létrehozása a munkáltató részére.

Promóciós megjelenések 2019

  • Az alapsportág nemzetközi versenyein való megjelenés megszervezése, lebonyolítása;
  • Szövetség(ek), szervezők megkeresése, kondíciók egyeztetése, helyszín bejárása, animátorok, hostessek, bírók, ill. fotós és videós fixálása;
  • Profi játékosokkal (indulókkal) való egyeztetés, hogy kipróbálják az adott sportágat, interjú készítése;
  • Megfelelő ruházat legyárttatása;
  • Az asztal helyszínre juttatása, felszerelések beszerzése és a teljes lebonyolítás levezénylése.
  • Esetlegesen networking rendezvényen megjelenés;
  • Utazás, szállás, étkezések leszervezése az utazók számára;
  • Utasbiztosítások és asztal biztosítás intézése;
  • Felmerülő regisztrációs és belépő díjak egyeztetése;
  • Promóciós és marketing anyagok legyárttatása;
  • Ajándéktárgyak beszerzése;
  • A rendezvényen megjelenő hírességek, sztárok listájának megszerzése.

Nemzetközi verseny szervezése Magyarországon:

  • Kapcsolattartás az esetleges szervező partnerekkel, egyéb partnerekkel (hotel, busz stb);
  • Árajánlatok bekérése a különböző területekre (hostessek, catering, kiegészítő produkciók stb);
  • Szerződések megkötése, szerződések utókövetése;
  • Az eseménnyel kapcsolatos social media felületeken való megjelenések követése, marketing osztállyal közös megtervezése;
  • Esemény szervezésében való részvétel – amennyiben szükséges: szállás / asztal szállítás / utazás megszervezése, marketing anyagok meglétének biztosítása, stb;
  • Versenylebonyolítási terv elkészítése;
  • Szponzorokkal való kapcsolattartás, vagy annak felügyelete.

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest